صفحه اصلي
اطلاعات و خدمات
انتشارات
بازديدها
پرسشهاي متداول
تاريخ و زمان ديجيتال
تاريخ و زمان عقربه اي
تبليغ ها
تماس ها
جستجو
دستورالعملها
زبان ها
نظر خواهي
ورود كاربران
آمار بازديدها
اطلاعات مختلف
بايگاني اخبار
پرتال سازمان جهاد كشاورزي استان كهگيلويه و بويراحمد
پيام رئيس سازمان
پيوندهاي مفيد
تاريخ بروزرساني
خلاصه اخبار بخش كشاورزي
سامانه ها و بانك ها
فرآيندهاي خدمت به مردم
گزيده اخبار بخش كشاورزي
ورود كاربران
گزيده اخبار بخش كشاورزي
 
60 پروژه كشاورزي در كهگيلويه و بويراحمد به مناسبت دهه فجر افتتاح مي‌شود

گوهرگاني:

60 پروژه كشاورزي در كهگيلويه و بويراحمد به مناسبت دهه فجر افتتاح مي‌شود

رئيس سازمان جهاد كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد، گفت: 60 پروژه كشاورزي با اعتبار 40 ميليارد و 685 ميليون تومان به مناسبت دهه مبارك فجر در استان افتتاح و به بهره‌برداري خواهد رسيد.

به گزارش روابط عمومي سازمان جهاد كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد، جعفر گوهرگاني عصر امروز در نشستي خبري با اهالي رسانه، ضمن تبريك دهه مبارك فجر، به تعداد طرح‌هاي آماده افتتاح در ايام دهه فجر اشاره كرد و افزود: 60 پروژه افتتاحي ويژه ايام‌الله دهه فجر در نظر گرفته شده است كه در اين ايام افتتاح خواهند شد.خبرگزاري فارس: 60 پروژه كشاورزي در كهگيلويه و بويراحمد به مناسبت دهه فجر افتتاح مي‌شود

وي اعتبار هزينه شده براي تكميل اين طرح‌ها را 40 ميليارد و 685 ميليون تومان عنوان كرد و يادآور شد: افتتاح و راه‌اندازي اين طرح‌ها براي 514 نفر اشغالزايي ايجاد خواهد كرد.

اين مسؤول كلنگ‌زني برخي طرح‌ها و پروژه‌هاي كشاورزي را از ديگر برنامه‌هاي مهم و ويژه دهه فجر بيان كرد و گفت: حدود هفت پروژه با اعتبار پنج ميليارد و 170 ميليون تومان در اين كلنگ‌زني خواهند شد.

گوهرگاني با بيان اينكه اغلب اين طرح‌ها در راستاي توسعه باغات اجرا شده‌اند، گفت: طرح 500 هكتاري دمچنار از جمله طرح‌هاي مهم توسعه باغات كشاورزي است كه در ايام‌الله دهه فجر افتتاح خواهد شد.

رئيس سازمان جهاد كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد پروژه آبياري نوين دشت امامزاده جعفر(ع) را از ديگر طرح‌ها و پروژه‌هاي بسيار مهم افتتاحي دهه فجر امسال عنوان كرد و بيان داشت: فاز اول اين طرح به مساحت يك هزار 357 هكتار آماده افتتاح است.

وي، تصريح كرد: كل طرح سه هزار و 500 هكتار است كه فاز اول در حال حاضر تكميل و براي افتتاح در دهه فجر آماده شده است.

گوهرگاني، افتتاح مجتمع پرورش ماهي 100 تني چنار برم را از ديگر پروژه‌هاي مهم و ويژه در ايام‌الله دهه فجر بيان كرد و يادآور شد: اين مجتمع با نام شهداي كشاورزي در اين ايام با حضور مسؤولان استاني افتتاح و به بهره‌برداري خواهد رسيد.

 
 

تعداد بازديد اين صفحه: 62
خانه | بازگشت | حريم شخصي کاربران Guest (portalguest)

MHCIP Portal Generator
Powered By Sigma ITID.