صفحه اصلي
اطلاعات و خدمات
انتشارات
بازديدها
پرسشهاي متداول
تاريخ و زمان ديجيتال
تاريخ و زمان عقربه اي
تبليغ ها
تماس ها
جستجو
دستورالعملها
زبان ها
نظر خواهي
ورود كاربران
آمار بازديدها
اطلاعات مختلف
بايگاني اخبار
پرتال سازمان جهاد كشاورزي استان كهگيلويه و بويراحمد
پيام رئيس سازمان
پيوندهاي مفيد
تاريخ بروزرساني
خلاصه اخبار بخش كشاورزي
سامانه ها و بانك ها
فرآيندهاي خدمت به مردم
گزيده اخبار بخش كشاورزي
ورود كاربران
خلاصه اخبار بخش كشاورزي
 
1395/11/23 شنبه معاون بهبود توليدات دامي جهاد كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد خبر داد فعاليت 142 واحد مرغداري گوشتي، 121 واحد پرواربندي گوسفند و 96 واحد پرورش گوساله در كهگيلويه و بويراحمد معاون بهبود توليدات دامي جهاد كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد از فعاليت 142 واحد مرغداري گوشتي، 121 واحد پرواربندي گوسفند و 96 واحد پرورش گوساله در اين استان خبر داد.

معاون بهبود توليدات دامي جهاد كشاورزي خبر داد

فعاليت 142 واحد مرغداري گوشتي، 121 واحد پرواربندي گوسفند و 96 واحد پرورش گوساله در كهگيلويه و بويراحمد

معاون بهبود توليدات دامي جهاد كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد از فعاليت 142 واحد مرغداري گوشتي، 121 واحد پرواربندي گوسفند و 96 واحد پرورش گوساله در اين استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان جهاد كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد به نقل از فارس، محمد‌جعفر طالبيان‌پور پيش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفيت استان كهگيلويه و بويراحمد در زمينه توليدات دامي اظهار كرد: استان كهگيلويه و بويراحمد به دليل شرايط اقليمي مناسب شرايط خوبي براي پرورش گاو و گوسفند دارد.

معاون بهبود توليدات دامي جهاد كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد با بيان اينكه شغل اكثر مردم استان دامداري است، گفت: گوشت و لبنيات براي مصرف در خود استان از سوي دامداران تأمين و عرضه مي‌شود.

خبرگزاري فارس: فعاليت 142 واحد مرغداري گوشتي در كهگيلويه و بويراحمد

اين مسؤول به ظرفيت خوب استان در زمينه پرورش دام اشاره كرد و افزود: در حال حاضر دو ميليون رأس واحد دامي در دامداري‌هاي كهگيلويه و بويراحمد پرورش داده مي‌شود.

طالبيان‌پور با بيان اينكه در استان 70 طرح توليدي گاو شيري وجود دارد، اين واحدها لبنيات مورد نياز را توليد و براي عرضه وارد بازار استان مي‌كنند.

معاون بهبود توليدات دامي جهاد كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد با بيان اينكه از واحدهاي پرورش گاو و گوساله در استان حمايت مي‌شود، تصريح كرد: 11 هزار رأس گوساله در 96 مزرعه فعال پرورش گوساله در كهگيلويه و بويراحمد پرورش داده مي‌شود.

وي در ادامه از فعاليت 142 واحد مرغداري گوشتي در كهگيلويه و بويراحمد خبر داد و گفت: اين واحدها ظرفيت توليد دو ميليون و 540 هزار قطعه را دارند.

طالبيان‌پور با اشاره به ظرفيت استان در زمينه طرح پرواربندي گوسفند از فعاليت 121 طرح پرواربندي گوسفند با ظرفيت پرورش 41 هزار و 700 رأس گوسفند خبر داد.

 
 

تعداد بازديد اين صفحه: 76
خانه | بازگشت | حريم شخصي کاربران Guest (portalguest)

MHCIP Portal Generator
Powered By Sigma ITID.